Przedstawiamy Państwu przepisy
które polecają pracownicy firmy Społem

Aktaulnie nie obowiązuje gazetka promocyjna.
Zapraszamy za kilka dni

 Piekarnia „Społem” PSS oferuje swoim Klientom szeroki asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych o wysokiej jakości. Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się na terenie miasta Elbląga i województwa Warmińsko –...więcej »

Sprzedaż detaliczna jest jedną z głównych działalności Spółdzielni. Na dzień dzisiejszy „Społem” PSS w Elblągu posiada 13 placówek handlowych. Dwa sklepy należą do ogólnopolskiej sieci sklepów typu LUX....więcej »Lokal do wynajęcia na ul. Browarnej 24-26 w Elblągu

Œroda 17 Lipiec 2019

Spółdzielnia "Społem" PSS w Elblągu posiada do  wynajęcia lokal produkcyjno - biurowo - magazynowy o powierzchni użytkowej 357,5 m2 przy ul. Browarnej... więcej »

Zebranie Przedstawicieli Członków Spółdzielni 14 maja 2019 r. godz. 12:00

Wtorek 23 Kwiecień 2019

Zarząd „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Elblągu  zawiadamia Członków Spółdzielni  o zwołaniu Zebrania Przedstawicieli, które odbędzie... więcej »

LOKALE DO WYNAJĘCIA ! ! !

Pištek 22 Marzec 2019

Spółdzielnia "Społem" PSS w Elblagu posiada do wynajęcia lokale:- lokal przy ul. Odrodzenia 21 o powierzchni około 350 m2 w cenie 15 zł/m2- lokal przy ul.... więcej »


przejdz do archiwum »

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Elblągu

ul. Pływacka 25,
82-300 Elbląg
tel. 55 611 48 00

Sekretariat Prezesa Zarządu
tel: 883371970;
      
fax: /0-55/ 611 48 01
e-mail: poczta@spolem.elblag.pl


zobacz więcej »

K!DS - RODZINNE BUŁECZKI Z CHARAKTEREM

Data dodania: 2007-05-29

K!DS - RODZINNE BUŁECZKI Z CHARAKTEREM !

DOSTĘPNE W SIECI "SPOŁEM" JUŻ OD 1 CZERWCA.
Specjalne dla dzieci na DZIEŃ DZIECKA.


K!DS to delikatne mleczne bułeczki dla dzieci. Ich wyjątkowy smak i zabawny kształt z głową Myszki Miki na pewno spodobają się Twoim pociechom.
Dzięki bułeczkom K!DS jedzenie jest nie tylko smaczne i zdrowe, ale daje też wiele radości i okazji do zabawy. Bułeczki K!DS powstały we współpracy z firmą Disney, która przestrzega zaleceń dietetyków i promuje zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci. Bułeczki K!DS zawierają wapń i błonnik zapewniając dzieciom zbilansowaną dietę na codzień. Wapń jest niezbędny do rozwoju kości i zębów. Błonnik usprawnia działanie przewodu pokarmowego i reguluje procesy przemiany materii.

bu_eczki_kids.jpg

1 bułeczka K!DS zawiera tyle samo wapnia co jeden jogurt i zaspokaja 20% dziennego zalecanego spożycia tego minerału.

1 bułeczka K!DS ma tyle samo błonnika co 2 kromki pieczywa żytniego i zaspokaja 7% dziennego zapotrzebowania na ten ważny składnik.

Bułeczki K!DS nie zawierają konserwantów i sztucznych barwników.
Są zawsze świeże i przeznaczone do konsumpcji w ciągu 1-2 dni.

DLA DZIECI - polecamy stronę www.kidsbread.pl.
Kolekjonuj karty K!DS - z ciekawostkami ze świata i zabawami.


Naszym klientom proponujemy Kartę programu PRIMOPARTNER jest to karta lojalnościowa, dzięki której będziecie Państwo mogli gromadzić punkty za zakupy dokonywane w placówkach handlowych "Społem" PSS Elbląg.   Punkty rozpoczynamy zbierać od 15 zł. 15 zł - 1 punkt 20 zł - 2 punkty 30 zł - 3 punktyRegulamin Programu Lojalnościowego „PRIMO PARTNER” I. Wprowadzenie Niniejszy Regulamin określa zasady funkcjonowania Programu Lojalnościowego oraz warunki uczestnictwa i nagradzania w Programie Lojalnościowym. II. Program... więcej »

Imię i nazwisko

E-mail

Temat zapytania

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody
autorów bez zezwolenia - zabronione!