Przedstawiamy Państwu przepisy
które polecają pracownicy firmy Społem

Aktaulnie nie obowiązuje gazetka promocyjna.
Zapraszamy za kilka dni

 Piekarnia „Społem” PSS oferuje swoim Klientom szeroki asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych o wysokiej jakości. Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się na terenie miasta Elbląga i województwa Warmińsko –...więcej »

Sprzedaż detaliczna jest jedną z głównych działalności Spółdzielni. Na dzień dzisiejszy „Społem” PSS w Elblągu posiada 12 placówek handlowych. Trzy sklepy współpracują pod nazwą Społem – Sokół. W...więcej »ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ!!!

Czwartek 17 Czerwiec 2021

więcej »

ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ!!!

Czwartek 17 Czerwiec 2021

więcej »

Zebranie Przedstawicieli w dn. 14.06.2021 r.

Czwartek 27 Maj 2021

Zarząd „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Elblągu  zawiadamia Członków Spółdzielni  o zwołaniu Zebrania Przedstawicieli, które odbędzie... więcej »


przejdz do archiwum »

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Elblągu

ul. Pływacka 25,
82-300 Elbląg
tel. 883371970

Sekretariat Prezesa Zarządu
tel: 883371970
     
e-mail: poczta@spolem.elblag.pl


zobacz więcej »

SKLEP nr.20 - SOKÓŁ

Adres: Saperów 1b

Numer telefonu: 883371937

 

Społem Dziś

   AKTUALNE GODZINY OTWARCIA:
   W DNI POWSZEDNIE : 6:00 - 21:00
   SOBOTA : 7:00 - 19:00
   NIEDZIELA : NIECZYNNE
  Sklep nr 20 ul. Saperów 1B w Elblągu jest placówką handlową, która oferuje swoim klientom wysoki poziom obsługi, dbałość o zadowolenie i potrzeby klienta między innymi w zakresie zaopatrzenia, asortymentu oraz nowości na rynku. W styczniu 2008 roku oddaliśmy dla Państwa całkowicie odnowiony i zmieniony sklep.

Sklep jest w zasobach Spółdzielni od wielu lat w roku 2005 roku poprawiono wygląd zewnętrzny placówki. Sklep o powierzchni 148,16 m2 prowadzi sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych. Placówka ta prowadzi sprzedaż art. spożywczych, mięsa i wędlin oraz kosmetyków i art. gospodarstwa domowego. Sklep w/w sprzedaż prowadził w osobnych pomieszczeniach, z odrębnym wejściem do każdego ze sklepów a w chwili obecnej tj: w styczniu 2008 roku sklep został wyremontowany a sala sprzedażowa połączona. Jest to sklep samoobsługowy.

Sklep znajduje się na osiedlu mieszkaniowym i taką też pełni rolę. W pobliżu sklepu znajdują się szkoły średnie i pętla tramwajowa. W sklepie nr 20 możecie Państwo skorzystać z dodatkowej usługi VIA - zapłacicie Państwo swoje rachunki i doładujecie telefon.

Klienci sklepu nr 20 ocenili ofertę asortymentową jako dobrą, również personel skl. 20 został oceniony dobry. Źródło: Badanie marketingowe luty/marzec 2007

Dla Państwa zmieniamy nasze sklepy, dostosowujemy i unowocześniamy, aby Nasi klienci mieli jak najlepsze warunki do dokonywania zakupów i czuli się w naszych sklepach jak najlepiej. Sklepy typu LUX, zajmują szczególne miejsce wśród placówek handlowych Spółdzielni a ich liczba z roku na rok zwiększa się.


Galeria zdjęć

Naszym klientom proponujemy Kartę programu PRIMOPARTNER jest to karta lojalnościowa, dzięki której będziecie Państwo mogli gromadzić punkty za zakupy dokonywane w placówkach handlowych "Społem" PSS Elbląg.   Punkty rozpoczynamy zbierać od 15 zł. 15 zł - 1 punkt 20 zł - 2 punkty 30 zł - 3 punktyRegulamin Programu Lojalnościowego „PRIMO PARTNER” I. Wprowadzenie Niniejszy Regulamin określa zasady funkcjonowania Programu Lojalnościowego oraz warunki uczestnictwa i nagradzania w Programie Lojalnościowym. II. Program... więcej »

Imię i nazwisko

E-mail

Temat zapytania

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody
autorów bez zezwolenia - zabronione!