Przedstawiamy Państwu przepisy
które polecają pracownicy firmy Społem

Aktaulnie nie obowiązuje gazetka promocyjna.
Zapraszamy za kilka dni

 Piekarnia „Społem” PSS oferuje swoim Klientom szeroki asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych o wysokiej jakości. Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się na terenie miasta Elbląga i województwa Warmińsko –...więcej »

Sprzedaż detaliczna jest jedną z głównych działalności Spółdzielni. Na dzień dzisiejszy „Społem” PSS w Elblągu posiada 12 placówek handlowych. Trzy sklepy współpracują pod nazwą Społem – Sokół. W...więcej »ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ!!!

Czwartek 17 Czerwiec 2021

więcej »

ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ!!!

Czwartek 17 Czerwiec 2021

więcej »

Zebranie Przedstawicieli w dn. 14.06.2021 r.

Czwartek 27 Maj 2021

Zarząd „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Elblągu  zawiadamia Członków Spółdzielni  o zwołaniu Zebrania Przedstawicieli, które odbędzie... więcej »


przejdz do archiwum »

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Elblągu

ul. Pływacka 25,
82-300 Elbląg
tel. 883371970

Sekretariat Prezesa Zarządu
tel: 883371970
     
e-mail: poczta@spolem.elblag.pl


zobacz więcej »

SKLEP nr.54

Adres: Kościuszki 84a

Numer telefonu: 883371941

Społem dawniej

Społem Dziś

AKTUALNE GODZINY OTWARCIA:
W DNI POWSZEDNIE : 6:00 - 20:00
SOBOTA : 7:00 - 19:00
NIEDZIELA : NIECZYNNE


Sklep nr 54. w dniu 26 kwietnia o godz: 12:00 otworzył swoje drzwi dla klientów przedstawiając swój nowy wygląd po remoncie. Zapraszamy stałych i nowych klientów. 

 Sklep nr 54 ul. Kościuszki 84 A w Elblągu jest placówką handlową,  która oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów, wysoki poziom obsługi, dbałość o zadowolenie i potrzeby klienta między innymi w zakresie zaopatrzenia, asortymentu oraz nowości na rynku. 

Placówka handlowa o powierzchni 62,96 m2 prowadzi sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych. Jest to sklep samoobsługowy. Sklep znajduje się w pobliżu osiedla domków jednorodzinnych, i pełni rolę sklepu osiedlowego.

Klienci sklepu nr 54 ocenili ofertę asortymentową jako dobrą, również personel skl. 54 został oceniony dobrze. Źródło: Badanie marketingowe luty/marzec 2007

Dla Państwa zmieniamy nasze sklepy, dostosowujemy i unowocześniamy, aby Nasi klienci mieli jak najlepsze warunki do dokonywania zakupów i czuli się w naszych sklepach jak najlepiej. Sklepy typu LUX, zajmują szczególne miejsce wśród placówek handlowych Spółdzielni a ich liczba z roku na rok zwiększa się.

   


Galeria zdjęć

Naszym klientom proponujemy Kartę programu PRIMOPARTNER jest to karta lojalnościowa, dzięki której będziecie Państwo mogli gromadzić punkty za zakupy dokonywane w placówkach handlowych "Społem" PSS Elbląg.   Punkty rozpoczynamy zbierać od 15 zł. 15 zł - 1 punkt 20 zł - 2 punkty 30 zł - 3 punktyRegulamin Programu Lojalnościowego „PRIMO PARTNER” I. Wprowadzenie Niniejszy Regulamin określa zasady funkcjonowania Programu Lojalnościowego oraz warunki uczestnictwa i nagradzania w Programie Lojalnościowym. II. Program... więcej »

Imię i nazwisko

E-mail

Temat zapytania

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody
autorów bez zezwolenia - zabronione!