Przedstawiamy Państwu przepisy
które polecają pracownicy firmy Społem

Aktaulnie nie obowiązuje gazetka promocyjna.
Zapraszamy za kilka dni

 Piekarnia „Społem” PSS oferuje swoim Klientom szeroki asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych o wysokiej jakości. Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się na terenie miasta Elbląga i województwa Warmińsko –...więcej »

Sprzedaż detaliczna jest jedną z głównych działalności Spółdzielni. Na dzień dzisiejszy „Społem” PSS w Elblągu posiada 12 placówek handlowych. Trzy sklepy współpracują pod nazwą Społem – Sokół. W...więcej »ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ!!!

Czwartek 17 Czerwiec 2021

więcej »

ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ!!!

Czwartek 17 Czerwiec 2021

więcej »

Zebranie Przedstawicieli w dn. 14.06.2021 r.

Czwartek 27 Maj 2021

Zarząd „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Elblągu  zawiadamia Członków Spółdzielni  o zwołaniu Zebrania Przedstawicieli, które odbędzie... więcej »


przejdz do archiwum »

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Elblągu

ul. Pływacka 25,
82-300 Elbląg
tel. 883371970

Sekretariat Prezesa Zarządu
tel: 883371970
     
e-mail: poczta@spolem.elblag.pl


zobacz więcej »

SKLEP nr.56

Adres: Królewiecka 211

Numer telefonu: 883371942

Społem dawniej

Społem Dziś

AKTUALNE GODZINY OTWARCIA:
 W DNI POWSZEDNIE : 6:00 - 21:00
 SOBOTA : 7:00 - 19:00
 NIEDZIELA : NIECZYNNE Sklep nr 56 ul. Królewiecka 211 w Elblągu jest placówką handlową, która oferuje swoim klientom wysoki poziom obsługi, dbałość o zadowolenie i potrzeby klienta między innymi w zakresie zaopatrzenia, asortymentu oraz nowości na rynku. Po modernizacji sklepu w kwietniu 2020 r. poszerzyliśmy naszą ofertę o pieczone mięsa takie jak: karkówkę, golonkę, całego kurczaka, ćwiartki z kurczaka oraz pieczone ziemniaczki i hod dogi.
W celu ułatwienia Państwu zakupów, zachęcamy do składania zamówień telefonicznie na numer 883-371-942 (przyjmujemy również duże zamówienia). Odbiór w sklepie  po uprzednim ustaleniu dnia i godziny.

 Sklep w 2005 roku został wybudowany od podstaw na miejscu starego pawilonu handlowego. Placówka handlowa o powierzchni 155,30 m2 prowadzi sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych. Jest to sklep samoobsługowy. To pierwszy sklep "Społem", w którym wprowadziliśmy bardziej przyjazną dla klienta atmosferę. Stoiska współgrają z rysunkami na ścianach. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska piekarniczo-cukierniczego na którym znajduje się pełen asortyment naszych Piekarń.

Sklep znajduje się na osiedlu mieszkaniowym i taką też pełni rolę. W sklepie nr 56 możecie Państwo skorzystać z dodatkowej usługi VIA - zapłacicie Państwo swoje rachunki i doładujecie telefon.


Klienci sklepu nr 56 ocenili ofertę asortymentową jako bardzo dobrą, a personel skl. 56 został również oceniony bardzo dobrze. Źródło: Badanie marketingowe luty/marzec 2007

Dla Państwa zmieniamy nasze sklepy, dostosowujemy i unowocześniamy, aby Nasi klienci mieli jak najlepsze warunki do dokonywania zakupów i czuli się w naszych sklepach jak najlepiej.

 

Naszym klientom proponujemy Kartę programu PRIMOPARTNER jest to karta lojalnościowa, dzięki której będziecie Państwo mogli gromadzić punkty za zakupy dokonywane w placówkach handlowych "Społem" PSS Elbląg.   Punkty rozpoczynamy zbierać od 15 zł. 15 zł - 1 punkt 20 zł - 2 punkty 30 zł - 3 punktyRegulamin Programu Lojalnościowego „PRIMO PARTNER” I. Wprowadzenie Niniejszy Regulamin określa zasady funkcjonowania Programu Lojalnościowego oraz warunki uczestnictwa i nagradzania w Programie Lojalnościowym. II. Program... więcej »

Imię i nazwisko

E-mail

Temat zapytania

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody
autorów bez zezwolenia - zabronione!