hamburger icon
close menu icon
PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ

PIEKARNIA

Piekarnia „Społem” PSS oferuje swoim Klientom szeroki asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych o wysokiej jakości. Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się na terenie miasta Elbląga oraz województwa Pomorskiego (pas nadmorski).

Nasze Pieczywo przygotowywane i wytwarzane jest w oparciu o staranny dobór komponentów oraz tradycyjne receptury. Zapewniają one doskonały smak, zapach pieczywa oraz jego trwałość. Receptury oparte są na starych sprawdzonych technologiach.

Bogaty asortyment jest ciągle poszerzany, tak, aby sprostać szybko zmieniającym się trendom na rynku i w pełni zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

 

Biorąc powyższe pod uwagę sądzimy, że możemy zaoferować pod względem asortymentowym i jakościowym pieczywo, spełniające Państwa oczekiwania.

Pieczywo Społem to znakomite połączenie tradycyjnego rzemiosła piekarskiego i wysokiej jakości składników. Dzięki starannemu procesowi wypieku oraz dbałości o smak i świeżość, pieczywo Społem jest nie tylko smacznym dodatkiem do każdego posiłku, ale także wyrazem troski o jakość i tradycję.

Zróżnicowana oferta pieczywa Społem obejmuje wiele wariantów, od chrupiących bagietek, po puszyste bułki i tradycyjne chleby, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Dbając o różnorodność i indywidualne upodobania, pieczywo Społem to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie autentyczny smak i świeżość wypieków piekarskich.

Aktualnie dostarczamy pieczywo i wyroby cukiernicze do około 150 odbiorców na terenie Elbląga i okolic. Ilość placówek handlowych zaopatrywanych przez naszą firmę świadczy o uznaniu, jakim cieszy się nasze pieczywo. W ofercie posiadamy chleb tradycyjny o różnych gramaturach, pieczywo żytnie oraz mieszane, z wieloma dodatkami nadającymi charakterystyczny wspaniały smak i aromat oraz niepowtarzalne walory odżywcze.

Na życzenie Odbiorcy, przy większym zamówieniu, wszystkie rodzaje chleba są dostarczane w formie pokrojonej i opakowanej, oznaczone kodem EAN.

Wykwalifikowana załoga, profesjonalne zarządzanie oraz odpowiednie z maszynowe to atuty dające naszej firmie ogromne możliwości produkcyjne i transportowe, pozwalające zaopatrzyć naszych Klientów w pełen asortyment produkowanego przez piekarnie „Społem” PSS pieczywa. Zamówiony asortyment dostarczamy w godzinach porannych, a w przypadku większych zamówień lub zwiększonego popytu pewien asortyment możemy dostarczyć w godzinach popołudniowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Satysfakcja gwarantowana!
(Przy większych zamówieniach ceny negocjujemy indywidualnie)

Chętnie pomożemy Państwu w doborze asortymentu i przedstawimy aktualne promocje oraz nowości piekarnicze.

Nowości piekarnicze, cukiernicze:

Proszę o kontakt pod numerem: 606 714 106

Zamów już teraz !!!

Piekarnia nr 1 ul. Grochowska 2, 82-300 Elbląg
telefon: 883371977

 

ZOBACZ NASZE PRODUKTY:

 

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Elblągu ul. Pływacka 25, 82-300 Elbląg
tel. 883 371 970
Biuro Handlu tel kom: 883371954 - kierownik
e-mail: handel@spolem.elblag.pl
Sekretariat Prezesa Zarządu tel: 883 371 970
e-mail: poczta@spolem.elblag.pl
Piekarnia tel: 883371952
e-mail:produkcja@spolem.elblag.pl
prev img

Napisz swoją opinie!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda