hamburger icon
close menu icon
PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ

O FIRMIE

"Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Elblągu na rynku elbląskim jest największą i najbardziej konkurencyjną siecią handlowo-produkcyjną, która może poszczycić się bogatą ponad 76-letnią tradycją i sukcesami na wymagającym współczesnym rynku. Postawiono na nowoczesny, sprawnie działający handel detaliczny i produkcje piekarsko-ciastkarską. ( zapraszam do zapoznania się z ofertą)

„Społem” PSS w Elblągu posiada 12 placówek handlowych. Sklepy Spółdzielni od 2017 roku są sukcesywnie remontowane i modernizowane. Sklepy oferują bogaty asortyment artykułów świeżych, alkoholi i art. gospodarstwa domowego. W sklepach prowadzona jest sprzedaż samoobsługowa (lista sklepów) – kliknij »

Spółdzielnia posiada również zakład produkcji ciastkarsko –piekarskiej. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji pieczywa, przy jednoczesnym zachowaniu tradycji piekarstwa. Chleb rozmaitości produkcji „Społem” PSS w Elblągu został w 2003 roku wyróżniony certyfikatem spółdzielczego znaku jakości a w roku 2006 otrzymał wyróżnienie w konkursie Elbląskiego Produktu Roku 2006.

Produkty piekarnicze Spółdzielni są wystawiane podczas Elbląskiego Święta Chleba stoisko z produktami piekarniczymi Społem PSS w Elblągu jest najchętniej odwiedzane i najlepiej oceniane przez mieszkańców i władze miasta – w roku 2007 Spółdzielnia zajęła I miejsce za najlepsze stoisko podczas II edycji Elbląskiego Święta Chleba, natomiast w roku 2010 podczas Elbląskiego Święta Chleba Spółdzielnia została uhonorowana statuetką Piekarczyka - symbolem naszego miasta - za najokazalszy bochen chleba. W 2011 r. podczas VI edycji Elbląskiego Święta Chleba Spółdzielnia zajęła pierwsze miejsce za najciekawszy kram i najciekawszy wypiek, natomiast w 2012 r. podczas VII edycji Elbląskiego Święta Chleba Spółdzielnia zajęła II miejsce za najciekawsze stoisko oraz III miejsce na najciekawszy produkt.

Oferujemy naszym klientom szeroki asortyment produkcji piekarsko – ciastkarskiej, wysokiej jakości bez konserwantów i polepszaczy. Dostawy odbywają się transportem własnym.

Spółdzielnia „Społem” aktywnie uczestniczy w życiu społecznym Elbląga sponsorując instytucje oświatowo-kulturalne i sportowe.

"Społem” PSS na stałe wpisała się w krajobraz Elbląga. Logo Spółdzielni jest znane i rozpoznawane przez każdego mieszkańca, klienta i przedsiębiorcę naszego regionu.

Społem od 1945 r.

Łaczymy tradycję z dzisiejszym dniem!

Firma od wielu lat stabilnie działa na konkurencyjnym rynku. Celem załogi i członków Spółdzielni jest ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług, dbałość o zadowolenie klientów oraz rzetelna i profesjonalna współpraca z kontrahentami. Firma, dzięki takiemu podejściu przystąpiła do Programu Solidna Firma, którego uwieńczeniem jest otrzymanie po raz trzeci certyfikatu Solidna Firma (2003, 2007,2008, 2009 i w 2010) a tym samym otrzymanie kolejno srebrnego i złotego certyfikatu Solidna Firma. W roku 2009 Spółdzielnia otrzymała również honorowy tytuł „Placówka Przyjazna Kombatantom” przyznany przez Wojewodę Warmińsko – Mazurskiego oraz tytuł Gazela Biznesu 2009. ( galeria) –

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Elblągu jest firmą, z którą warto i bezpiecznie współpracować.ZARZĄD I RADA NADZORCZA SPÓŁDZIELNI

 

Prezes Zarządu

Wiesław Sznaza


Główna Księgowa

Izabela Kolpert


Skład Rady Nadzorczej "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Elblągu

- Alfreda Piwcewicz - Przewodniczaca Rady Nadzorczej
- Sławomir Rogulski - V-ce Przewodniczacy
- Kazimiera Lipińska - Sekretarz
- Maria Rezmer - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
- Róża Longina Kowalska - Członek

 

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Elblągu ul. Pływacka 25, 82-300 Elbląg
tel. 883 371 970
Biuro Handlu tel kom: 883371954 - kierownik
e-mail: handel@spolem.elblag.pl
Sekretariat Prezesa Zarządu tel: 883 371 970
e-mail: poczta@spolem.elblag.pl
Piekarnia tel: 883371952
e-mail:produkcja@spolem.elblag.pl
prev img

Napisz swoją opinie!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda